|
Дата розміщення: 19.04.2018
XI. Опис бізнесу
Важливі події розвитку (у тому числі злиття, поділ, приєднання, перетворення,
виділ); |
ПрАТ "Промелектромонтаж" створено шляхом перетворення Вiнницького пiдприємства "Промелектромонтаж" засновниками згiдно з установчим договором, на базi майна викупленого у держави (акт купiвлi-продажу державного майна №158 вiд 29.12.1995 року,) зареєстрований в Старомiськiй районнiй радi народних депутатiв мiста Вiнницi №12 вiд 17.01.1996 року.Рiшенням загальних зборiв вiд 29.10.2010 року найменування товариства змiнене з Закритого акцiонерного товариства на Приватне.
Важливих подiй розвитку в тому числi злиття, подiлу, приєднання, перетворення, видiлу у звiтному перiодi не вiдбувалося. |
організаційна структура емітента, дочірні підприємства, філії, представництва та інші
відокремлені структурні підрозділи із зазначенням найменування та місцезнаходження, ролі та перспектив
розвитку, зміни в організаційній структурі відповідно до попередніх звітних періодів; |
Управлiння Товариством здiйснюють:
·Загальнi збори акцiонерiв;
·Наглядова Рада;
·Директор;
·Ревiзор.
Дочiрнiх пiдприємств, фiлiй, представництв та iнших вiдокремлених пiдроздiлiв товариство не має.
|
середньооблікова чисельність штатних працівників облікового складу (осіб), середня чисельність позаштатних працівників та осіб, які працюють за сумісництвом (осіб), чисельність працівників, які працюють на умовах неповного робочого часу (дня, тижня) (осіб), фонду оплати праці. Крім того, зазначаються факти зміни розміру фонду оплати праці, його збільшення або зменшення відносно попереднього року. Зазначається кадрова програма емітента, спрямована на забезпечення рівня кваліфікації її працівників операційним потребам емітента; |
Середньооблiкова чисельнiсть штатних працiвникiв облiкового складу - 1 особа;
середня чисельнiсть позаштатних працiвникiв та осiб, якi працюють за сумiсництвом - 1 особа
чисельнiсть працiвникiв, якi працюють на умовах неповного робочого часу - 0 осiб;
Фонд оплати працi 2016 рiк - 19 тис. грн
Фонд оплати працi 2017 рiк - 30 тис. грн;
Кадрова програма, спрямована на забезпечення рiвня квалiфiкацiї працiвникiв операцiйним потребам Емiтента не розробляється. |
належність емітента до будь-яких об'єднань підприємств, найменування та місцезнаходження об'єднання, зазначаються опис діяльності об'єднання, функції та термін участі емітента у відповідному об'єднанні, позиції емітента в структурі об'єднання; |
Емiтент не належить до будь-яких об'єднань пiдприємств. |
спільна діяльність, яку емітент проводить з іншими організаціями, підприємствами, установами, при цьому вказуються сума вкладів, мета вкладів (отримання прибутку, інші цілі) та отриманий фінансовий результат за звітний рік по кожному виду спільної діяльності; |
Спiльної дiяльностi з iншими органiзацiями, пiдприємствами, установами Емiтент не здiйснює. |
будь-які пропозиції щодо реорганізації з боку третіх осіб, що мали місце протягом
звітного періоду, умови та результати цих пропозицій; |
З боку третiх осiб пропозицiй щодо реорганiзацiї товариства не поступало. |
опис обраної облікової політики (метод нарахування амортизації, метод оцінки вартості
запасів, метод обліку та оцінки вартості фінансових інвестицій тощо); |
Вiдповiдальнiсть за органiзацiю бухгалтерського облiку та забезпечення фiксування фактiв здiйснення всiх господарських операцiй у первинних документах, збереження оброблених документiв, регiстрiв i звiтностi протягом встановленого термiну, але не менше трьох рокiв на пiдприємствi, що перевiрялось, несе вiдповiдно до Закону України “Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть в Українi” керiвник, який здiйснює керiвництво пiдприємством вiдповiдно до законодавства та установчих документiв.
Керiвник несе персональну вiдповiдальнiсть за повноту та достовiрнiсть облiку та звiтностi.
Фiнансова звiтнiсть складена вiдповiдно до вимог П(С)БО 1 “Загальнi вимоги до фiнансової звiтностi” затвердженого наказом МФУ № 87 вiд 31.03.1999 р. iз врахуванням змiн та доповнень.
Бухгалтерський облiк товариства ведеться без застосування комп’ютерної програми Бухгалтерський облiк на товариствi у звiтному перiодi систематизовано на рахунках бухгалтерського облiку в регiстрах синтетичного та аналiтичного облiку шляхом подвiйного запису на взаємопов'язаних рахунках бухгалтерського облiку дiй або подiй, якi викликають змiни в структурi активiв та зобов'язань, власному капiталi товариства, як це передбачено Законом України «Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть в Українi» №996-XIV вiд 16.07.99 р. Данi аналiтичних рахункiв тотожнi вiдповiдним рахункам синтетичного облiку на перше число кожного мiсяця. Товариство складає фiнансову звiтнiсть у вiдповiдностi до вимог П(С)БО 1 «Загальнi вимоги до фiнансової звiтностi».
В товариствi використовується План рахункiв та Iнструкцiя його застосування затвердженi наказом Мiнiстерством Фiнансiв України за №291 вiд 30.11.99 р. В перiодi, що перевiрявся, облiкова полiтика вiдповiдає вимогам ЗУ «Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть в Українi» та нацiональним положенням (стандартам) бухгалтерського облiку, затверджених Мiнiстерством фiнансiв України, що визначають принципи та методи ведення бухгалтерського облiку i складання фiнансової звiтностi та не суперечать мiжнародним стандартам.
Бухгалтерський облiк основних засобiв на пiдприємствi забезпечує своєчасне вiдображення на рахунках бухгалтерського облiку повної iнформацiї про оцiнку, надходження основних засобiв, їх внутрiшнє перемiщення (зi складу в цех (вiддiл, дiльницю), цеху в цех тощо), вибуття (реалiзацiя, лiквiдацiя, безоплатна передача, нестача, псування тощо); вiдображення даних про нарахування амортизацiї основних засобiв за звiтний перiод та їх зносу з початку корисного використання; визначення витрат, пов'язаних з пiдтриманням основних засобiв у робочому станi (технiчнi огляди, поточне обслуговування), їх ремонтом i полiпшенням; визначення фiнансових результатiв вiд реалiзацiї та iншого вибуття основних засобiв; iнформацiєю для складання звiтностi про основнi засоби i капiтальнi iнвестицiї.
Пiдставою для зарахування на баланс Пiдприємства основних засобiв є акт введення в експлуатацiю основних засобiв. Основнi засоби зараховуються на баланс пiдприємства за первiсною вартiстю, яка складається з таких витрат: суми, що сплачують постачальникам i пiдрядникам за устаткування, iнструмент, iнвентар та iншi необоротнi активи; реєстрацiйнi збори та аналогiчнi платежi, що здiйснюються у зв'язку з придбанням (отриманням) прав на об'єкт основних засобiв; суми ввiзного мита; суми непрямих податкiв у зв'язку з придбанням основних засобiв; витрати зi страхування ризикiв доставки основних засобiв; витрати на транспортування, установку, монтаж, налагодження i пуск основних засобiв; iншi витрати, безпосередньо пов'язанi з доведенням основних засобiв до стану, у якому вони придатнi для використання iз запланованою метою.
Пiдприємство у вiдповiдностi до Законодавства України володiє, користується i розпоряджається майном, що є у його власностi вiдповiдно до мети створення та предмету дiяльностi товариства.
В бухгалтерському облiку основнi засоби класифiкованi та вiдображенi вiдповiдно до вимог П(С)БО 7 “Основнi засоби”, затвердженого наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 27 квiтня 2000 року № 92 iз врахуванням змiн та доповнень.
Нарахування амортизацiї у 2016 роцi не здiйснювалось, що є порушенням вимог П(С)БО № 7 «Основнi засоби». Податковий облiк основних засобiв ведеться згiдно Податкового кодексу України, який затверджений Законом України № 2856-17 вiд 23.12.2010 р. iз змiнами та доповненнями В результатi проведених аудиторських процедур, стосовно повноти та правильностi вiдображення в облiку капiтального ремонту основних засобiв, правильнiсть вiдображення в облiку надходження, внутрiшнього перемiщення та вибуття (списання) основних засобiв, аудиторами встановлено, що суттєвих помилок, якi можуть привести до викривлення показникiв фiнансової звiтностi не встановлено. Нарахування амортизацiї не проводилося.
Бухгалтерський облiк запасiв ведеться в кiлькiсно-сумарному виразi. Первинний облiк ведеться в кiлькiсному вимiрнику за мiсцями зберiгання запасiв та матерiально-вiдповiдальними особами.
Класифiкацiя i оцiнка виробничих запасiв на пiдприємствi вiдповiдає вимогам П(С)БО 9 “Запаси”, затвердженого МФУ № 246 вiд 20.10.1999 р. iз врахуванням змiн та доповнень та згiдно з прийнятою на пiдприємствi облiковою полiтикою. Вартiсть окремих видiв запасiв облiковується на вiдповiдних субрахунках рахунках 20 “Виробничi запаси”, 23 “Виробництво”, 26 “Готова продукцiя”, 28 “Товари”. Аналiтичний облiк запасiв ведеться за кожним найменуванням, якому присвоюється номенклатурний номер.
Облiк надходження, використання, реалiзацiї та вибуття малоцiнних та швидкозношуваних предметiв, строком використання менше нiж 1 рiк, вiдображається згiдно вимог П(С)БО 9 “Запаси”, затвердженого МФУ № 246 вiд 20.10.1999 р. iз врахуванням змiн та доповнень.
Первинний облiк запасiв здiйснюється як з використанням типових форм так i з використанням самостiйно розроблених форм первинних документiв, що мiстять усi обов'язковi реквiзити.
В товариствi зобов’язання визначають згiдно П(С)БО 11 “Зобов’язання” затвердженого Наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 31 сiчня 2000 р. N 20 вiд 11.02.2000 р. та Зареєстровано в Мiнiстерствi юстицiї України 11 лютого 2000 р. N 85/4306 iз врахуванням змiн та доповнень.
До складу витрат у податковому облiку включена сума витрат на виплату основної та додаткової заробiтної плати працiвникiв, премiй, заохочень та iнших виплат, що передбаченi колективним договором, крiм того, до складу витрат вiднесенi нарахування до обов’язкових соцiальних фондiв.
Собiвартiсть реалiзованих товарiв визначається Пiдприємством згiдно з П(С)БО 9 "Запаси".
Вiдображення собiвартостi реалiзованої продукцiї (робiт, послуг) в бухгалтерському облiку Пiдприємства здiйснюється згiдно з П(С)БО 16 “Витрати”.
Ведення облiку витрат на виробництво та склад витрат на виробництво вiдповiдає вимогам П(С)БО 16 “Витрати” затвердженого наказом МФУ № 318 вiд 31.12.1999 р iз врахуванням змiн та доповнень.
Податковий облiк витрат ведеться згiдно Податкового кодексу України вiд 23.12 2010 року №2856/17-ВР iз змiнами та доповненнями.
Фактична собiвартiсть та оцiнка залишкiв незавершеного виробництва на пiдприємствi достовiрнi i обраховуються згiдно чинного законодавства.
На пiдприємствi облiк загальновиробничих витрат ведеться згiдно чинного законодавства, порядок та правильнiсть розподiлу цих витрат ведеться згiдно обранiй облiковiй полiтицi, П(С)БО 16 “Витрати” та не суперечить чинному законодавству.
Формування виручки (валового доходу) вiд реалiзацiї продукцiї (робiт, послуг) проводиться вiдповiдно до П(С)БО 15 “Дохiд” затвердженого наказом МФУ № 290 вiд 29.11.1999 р. з врахуванням змiн та доповнень. |
основні види продукції або послуг, що їх виробляє чи надає емітент, за рахунок продажу яких емітент отримав 10 або більше відсотків доходу за звітний рік, у тому числі обсяги виробництва (у натуральному та грошовому виразі), середньореалізаційні ціни, суму виручки, окремо надається інформація про загальну суму експорту, а також частку експорту в загальному обсязі продажів, перспективність виробництва окремих товарів, виконання робіт та надання послуг; залежність від сезонних змін; про основні ринки збуту та основних клієнтів; основні ризики в діяльності емітента, заходи емітента щодо зменшення ризиків, захисту своєї діяльності та розширення виробництва та ринків збуту; про канали збуту й методи продажу, які використовує емітент; про джерела сировини, їх доступність та динаміку цін; інформацію про особливості стану розвитку галузі виробництва, в якій здійснює діяльність емітент, рівень впровадження нових технологій, нових товарів, його становище на ринку; інформацію про конкуренцію в галузі, про особливості продукції (послуг) емітента; перспективні плани розвитку емітента; кількість постачальників за основними видами сировини та матеріалів, що займають більше 10 відсотків в загальному об'ємі постачання, у разі якщо емітент здійснює свою діяльність у декількох країнах, необхідно зазначити ті країни, у яких емітентом отримано 10 або більше відсотків від загальної суми доходів за звітний рік; |
Продукцiї товариство не випускає, надає послуги iз здавання в оренду нерухомога майна, виробництво товарiв не здiйснює, надання в оренду майна не є перспективним, вiд сезонних змiн не залежить, основним клiєнтами є юридичнi особи м.Вiнниця, як заходи щодо зменшення ризикiв можна назвати заключення договорiв на оренду майна та попередню оплату за вказаний у договорi перiод.
Каналiв збуту, методiв продажу, джерел сировини Емiтент не має.
Нових технологiй, нових товарiв товариство не запроваджувало.
Iнформацiєю про конкуренцiю в галузi товариство не володiє.
Перспективнi плати розвитку не визначенi, постачальникiв за основними видами сировини та матерiалiв, що займають бiльше 10 вiдсоткiв в загальному об'ємi постачання немає.
В iнших країнах дiяльнiсть Емiтентом не здiйснюється. |
основні придбання або відчуження активів за останні п'ять років. Якщо
підприємство планує будь-які значні інвестиції або придбання, пов'язані з його господарською діяльністю, їх
необхідно описати, включаючи суттєві умови придбання або інвестиції, її вартість і спосіб
фінансування; |
Виробнича дiяльнiсть протягом останнiх 5 рокiв не здiйснюється.
За останнi п'ять рокiв суттєвого придбання та вiдчуження активiв не вiдбувалося.
Значних iнвестицiй або придбань, пов'язаних з господарською дiяльнiстю Емiтент не планує. |
правочини з власниками істотної участі, членами наглядової ради або членами виконавчого органу, афілійованими особами, зокрема всі правочини, укладені протягом звітного року між емітентом або його дочірніми/залежними підприємствами, відокремленими підрозділами, з одного боку, і власниками істотної участі, членами наглядової ради або членами виконавчого органу, з іншого боку. За цими правочинами зазначаються: дата, сторони правочину, його зміст, сума, підстава укладання та методика ціноутворення, застосована емітентом для визначення суми правочину та за необхідності інша інформація; |
Правочинiв з власниками iстотної участi, членами наглядової ради або членами виконавчого органу, афiлiйованими особами Емiтент не укладав. |
основні засоби емітента, включаючи об'єкти оренди та будь-які значні
правочини емітента щодо них; виробничі потужності та ступінь використання обладнання; спосіб утримання
активів, місцезнаходження основних засобів. Крім того, необхідно описати екологічні питання, що можуть
позначитися на використанні активів підприємства плани капітального будівництва,
розширення або удосконалення основних засобів, характер та причини таких планів, суми видатків, у тому числі
вже зроблених, опис методу фінансування, прогнозні дати початку та закінчення діяльності та очікуване
зростання виробничих потужностей після її завершення; |
Виробнича дiяльнiсть протягом останнiх 5 рокiв не здiйснюється.
Пiдприємство у вiдповiдностi до законодавства України володiє, користується i розпоряджається майном, що є у його власностi вiдповiдно до мети створення та предмету дiяльностi товариства.
Володiння основними засобами здiйснюється на правах власностi на постiйнiй основi.
Основнi засоби пiдприємства знаходяться за юридичною адресою товариства: м.Вiнниця, вул.С Ценського,8.
Всi основнi засоби товариства використовуються за своїм призначенням.
Екологiчнi питання не впливають на використання активiв пiдприємства.
Термiни та умови користування основними засобами (за основними групами):
Основнi засоби 1 групи(будiвлi i споруди) строк корисного використання складає вiд 40-50 рокiв.
II група - машини та обладнання: строк корисного використання складає вiд 3 до 20 рокiв.
Протягом останнiх 3-х рокiв склад та балансова вартiсть основних засобiв товариства залишається без змiн так як амортизацiя на них не нараховується.
Первiсна вартiсть основних засобiв: станом на 01.01.2017 р. - 426,7 тис. грн.станом на 31.12.2017р. - 426,7 тис. грн.
Ступiнь зносу основних засобiв на кiнець звiтного перiоду складає 70%.
Залишкова вартiсть основних засобiв станом на 31.12.2017 року становить 299 тис.грн.
Первiсна, залишкова вартiсть основних засобiв Товариства та знос залишаються без змiн на протязi останнiх 3-х рокiв.
Облiк основних засобiв здiйснюється iз дотриманням Положення (стандарт) бухгалтерського облiку 7 "Основнi засоби", затвердженого наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 27.04.2000р. №92. нарахування зносу (амортизацiї) основних засобiв здiйснюється прямолiнiйним методом.
Обмеження на використання основних засобiв товариство має.
Пiдприємство здає в оренду 2 вiдсотки нерухомого майна вiд загальної площi. Вiд здавання в оренду за 2017 рiк отримано 30 тис.грн доходу.
Значних планiв капiтального будiвництва, розширення чи вдосконалення основних засобiв товариство не має.
Порiвняно з попереднiм перiодом вартiсть основних засобi товариства не змiнилася. |
проблеми, які впливають на діяльність емітента; ступінь залежності від
законодавчих або економічних обмежень; |
Iстотними проблемами якi впливають на дiяльнiсть пiдприємства є перш за все зростання цiн на товари, матерiали, енергоресурси.
Як наслiдки економiчної кризи слiд зазначити: недостатнiсть обiгових коштiв. |
факти виплати штрафних санкцій (штраф, пеня, неустойка) і компенсацій за
порушення законодавства; |
У звiтному перiодi штрафiв та компенсацiй за порушення законодавства на товариство не накаладалося. |
опис обраної політики щодо фінансування діяльності емітента, достатність робочого
капіталу для поточних потреб, можливі шляхи покращення ліквідності за оцінками фахівців емітента;
|
Товариство працює за принципом госпрозрахунку, самофiнансування та самоокупностi. |
вартість укладених, але ще не виконаних договорів (контрактів) на кінець звітного періоду (загальний підсумок) та очікувані прибутки від виконання цих договорів; |
Виробнича дiяльнiсть протягом останнiх 5 рокiв не здiйснюється.
На звiтний перiод Емiтент договорiв(контрактiв) не укладав. |
стратегія подальшої діяльності емітента щонайменше на рік (щодо розширення виробництва,
реконструкції, поліпшення фінансового стану, опис істотних факторів, які можуть вплинути на діяльність
емітента в майбутньому); |
Виробнича дiяльнiсть протягом останнiх 5 рокiв не здiйснюється.
Розширення виробництва, реконструкцiя, полiпшення фiнансового стану товариством не планується.
Стратегiя подальшої дiяльностi не визначена. |
опис політики емітента щодо досліджень та розробок, вказати суму витрат на дослідження та розробку за звітний рік; |
Виробнича дiяльнiсть протягом останнiх 5 рокiв не здiйснюється.
Дослiджень i розробок у звтiному перiодi Емiтент не проводив. |
судові справи, за якими розглядаються позовні вимоги у розмірі
на суму 10 або більше відсотків активів емітента або дочірнього
підприємства станом на початок року, стороною в яких виступає емітент,
його дочірні підприємства, або судові справи, стороною в яких виступають
посадові особи емітента (дата відкриття провадження у справі, сторони, зміст та розмір позовних
вимог, найменування суду, в якому розглядається справа, поточний стан розгляду). У разі відсутності судових
справ про це зазначається; |
Судових справ, стороною в яких виступає Емiтент, або його посадовi особи немає. |
інша інформація, яка може бути істотною для оцінки інвестором фінансового стану та
результатів діяльності емітента, у тому числі за наявності інформацію про результати та аналіз
господарювання емітента за останні три роки у формі аналітичної довідки в довільній формі. |
1. Головного бухгалтера на пiдприємствi немає.
2.Дебiторської заборгованостi на балансi товариства не рахується.
3.Довгострокових зобов'язань на балансi пiдприємства не рахується.
4.Поточних зобов'язань на балансi не рахується.
|
|